تبلیغات
برای وقت گذرونی - معرفی فیلم: Pretty Little Liars
دروغ‌گوهای کوچک زیبا (Pretty Little Liars) یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی درام در ژانر معمایی ساخته مرلین کینگ است. داستان این مجموعه از رمانی نوشته سارا شپرد اقتباس شده است. پخش این مجموعه از ۸ ژوئن ۲۰۱۰ از شبکه ای‌بی‌سی خانواده آغاز شده است.
داستان:


آریا، اسپنسر ، امیلی ، هانا و آلیسون بهترین دوستان یکدیگر هستند تا زمانی که آلیسون به طرز مرموزی ناپدید می شود و این حلقه دوستی از هم می پاشد. داستان فیلم از یک سال بعد از این اتفاق شروع می شود ، زمانی که آریا از سفر به ایسلند بازگشته است و سعی در تجدید دیدار با دوستان قدیمی خود دارد. چند روز بعد جسد آلیسون در حیاط خانه قدیمی اش پیدا میشود و هم زمان با این اتفاق چهار دختر باقی مانده شروع به دریافت پیام های تهدید کننده از طرف شخصی که خود را A  مینامد ،می کنند. پیام های حاوی خصوصی ترین اسرار این دخترها هستند، اسراری که فقط آلیسون از آنها خبر داشته است...
شخصیت های اصلی داستان:

آلیسون: دختری باهوش ، زیبا ، مغرور و مرموز! او رهبری گروه را بر عهده دارد و تقریبا همیشه در مرکز توجه است. علاقه زیادی به مسخره  و تحقیر کردن افراد دارد و همین موضوع باعث مشکلات فراوانی برای او می شود.

اسپنسر: دختری باهوش و زیبا از خانواده ای ثروتمند! اسپنسر همواره از سوی خانواده خود تحت فشار برای *بهترین بودن* است و همین موضوع باعث حس رقابت جویی او با هم سن و سالان خود و البته آلیسون شده است!

هانا:
دختری زیبا و علاقمند به فشن و انواع مد روز. او که در گذشته به علت چاق بودنش بارها توسط آلیسون مسخره شده است، پس از ناپدید شدن الیسون تغییر کرده و به یکی از محبوب ترین و زیبا ترین دختران دبیرستان تبدیل شده است.

امیلی: دختری زیبا، ورزشکار و با وفا! امیلی مهربان ترین دختر گروه است و در گذشته به آلیسون علاقه شدیدی داشته است و بارها مورد بی توجهی او قرار گرفته است.  او پس از مرگ آلیسون  دچار کشمکش شدیدی با خود برای درک علاقمندی های شخصی اش شده است.

آریا: دختری زیبا و هنرمند! آریا آلیسون را بهترین دوست خود میدانسته در حالیکه والدینش با این موضوع مخالفت زیادی داشته اند. او پس از مرگ آلیسون بیشتر از بقیه دچار افسردگی شده است.

طبقه بندی: برای وقت گذرونی، معرفی فیلم،

تاریخ : شنبه 31 مرداد 1394 | 01:28 ب.ظ | نویسنده : Me | نظرات

  • تپل خان
  • میله
  • کارت شارژ همراه اول